SWS | Członek Law Exchange

Law Exchange – doświadczenie, które robi różnicę.

Jesteśmy członkiem LawExchange International – grupy podobnie myślących i niezależnych firm prawniczych, które współpracują by zapewnić wszechstronną obsługę prawną klientom na całym świecie. Wspólnie z naszymi partnerami obsługujemy główne światowe ośrodki handlowe w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji/regionie Pacyfiku i Bliskiego Wschodu.

Bliska współpraca z firmami zrzeszonymi w LawExchange International, daje nam globalną szansę poznania potrzeb klientów, których działalność biznesowa wykracza poza granice Polski. LawExchange International zapewnia SWS oraz jej klientom natychmiastowy dostęp do zaufanych, doradców prawnych na całym świecie.

Członkowie LawExchange International przechodzą staranną selekcję na podstawie szeregu czynników, takich jak kompetencje zawodowe, reputacja, uczciwość i wyjątkowe zaangażowanie w obsługę klienta. Firmy stowarzyszone utrzymują bliskie relacje zawodowe i personalne poprzez spotkania na konferencjach LawExchange International dwa razy w roku, jak również poprzez stałą współpracę w ciągu roku.

W celu uzyskania większej ilości informacji o LawExchange International, prosimy kontaktować się z r.pr. Bartoszem Wachowiakiem pod adresem bartosz.wachowiak@sws.com.pl lub wejść na www.lawexchange.org