Skuteczny zespół.

Zespół Kancelarii SWS tworzy kilkadziesiąt osób pracujących z pasją i zaangażowaniem. Na stałe współpracujemy z ponad trzydziestoma doświadczonymi prawnikami (w większości radcami prawnymi). Poznaj sylwetki naszych wspólników.
Kosma STRYKOWSKI
wspólnik zarządzający

kosma.strykowski@sws.com.pl

Radca prawny, wspólnik zarządzający praktyką Kancelarii związaną z realizacją procesów inwestycyjnych. Specjalizuje się w doradztwie biznesowym, służąc swoim bogatym doświadczeniem popartym studiami z zakresu psychologii i marketingu UAM w Poznaniu. Stypendysta Hague Academy of International Law.

Bartosz WACHOWIAK
wspólnik zarządzający

bartosz.wachowiak@sws.com.pl

Radca prawny, specjalizuje się w prawie telekomunikacyjnym i prawie pocztowym, koordynuje praktykę kancelarii w zakresie sektorów regulowanych. Brał udział w licznych projektach z tego zakresu. Doświadczenie zdobywał w krajowych i międzynarodowych kancelariach prawnych oraz jako prawnik w ONZ w Nowym Jorku. Stypendysta Central European University/University of New York.

Jacek SROCZYŃSKI
wspólnik

jacek.sroczynski@sws.com.pl

Radca prawny, specjalista z zakresu procesu inwestycyjno – budowlanego, w szczególności kontraktów budowlanych opartych o warunki kontraktowe FIDIC oraz w prawie obrotu nieruchomościami. Posiada doświadczenie procesowe w sprawach cywilnych i gospodarczych przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi (ICC, KIG, SIDiR).