PRAWO NEWS

Aplikacja mobilna z informacjami o najnowszych zmianach w polskim prawie. Krótko, konkretnie i w zrozumiałym języku. Pobierz na swoje urządzenie.

Prawo News – tutaj przeczytasz najnowsze wiadomości na tematy prawne, ze szczególnym uwzględnieniem dynamicznie zmieniającej się sytuacji związanej z koronawirusem. Informacje pisane są przystępnym językiem, bez prawniczego żargonu.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub menadżerem, który potrzebuje krótkich i konkretnych informacji na temat zmian w polskim prawie, aplikacja Prawo News jest dla Ciebie.

Treści dostarczają eksperci z kancelarii prawnej SWS Strykowski Wachowiak.

News

Odrzucenie spadku także w imieniu dzieci

Odrzucenie spadku także w imieniu dzieci

W sytuacji, gdy z mocy ustawy lub testamentu zostaliśmy powołani do dziedziczenia po osobie zmarłej, a bilans masy spadkowej jest ujemny i przyjęcie spadku oznaczałoby w praktyce tylko odpowiedzialność za długi spadkowe, konieczne jest odrzucenie spadku poprzez...

czytaj dalej
Do końca kwietnia wniosek 500+ z ciągłością wypłat

Do końca kwietnia wniosek 500+ z ciągłością wypłat

Tylko do 30 kwietnia 2021 r. będzie można złożyć wniosek o świadczenie 500+ na nowy okres świadczeniowy, aby zachować ciągłość wypłat. Wnioski można składać za pośrednictwem e-usług, tj. przez portal Empatia, przez bańkowość elektroniczną lub portal PUE ZUS, a także...

czytaj dalej

Pobierz darmową aplikację