Odszkodowania

Odszkodowania z SWS, czyli dlaczego warto nam zaufać

Z nieukrywaną satysfakcją możemy stwierdzić, że procesy o odszkodowania stanowią lwią część wszystkich prowadzonych przez nas spraw. Od wielu lat zajmujemy się z powodzeniem obsługą roszczeń w zakresie szeroko pojętego prawa odszkodowań.

Aktualnie mamy w toku ponad tysiąc procesów sądowych, w których przedmiot żądania ogniskuje się wokół roszczeń tego rodzaju. Prowadzimy spraw o tysięcy złotych, ale i takie, gdzie roszczenia sięgają kilkudziesięciu milionów. Mamy podstawy, by twierdzić, że na odszkodowaniach naprawdę się znamy.
Posiadamy doświadczenie w zakresie obsługi roszczeń odszkodowawczych w szerokim tego słowa znaczeniu. Mamy kompetencje, by prowadzić spory zarówno w imieniu osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Gotowi jesteśmy podjąć się każdej sprawy, w tym także najtrudniejszej, gdzie widzimy szansę na uzyskanie dla naszego klienta należnego mu świadczenia, jak i też obronę podmiotu, wobec którego formułowane są roszczenia. Innymi słowy, pozywamy i bronimy pozwanych. Czynimy to z powodzeniem od lat.

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy rzetelnie oszacować ryzyko i koszty. Bezpłatna analiza stawianego przed nami problemu, już na samym początku, daje odpowiedź, czy proces sądowy jest w ogóle opłacalny. Uczciwe postawienie sprawy na początkowym jej etapie, to podstawa zaufania naszych klientów, na które pracujemy od lat. Przy prowadzeniu sporów dopuszczamy także możliwość ustalenia odpowiedniego wynagrodzenia za pomyślny wynik sprawy (success fee).

Podejmujemy się spraw odszkodowawczo-zadośćuczynieniowych, na gruncie stanów faktycznych, które mają w tle zarówno odpowiedzialność deliktową, jak i kontraktową. Gotowi jesteśmy przystąpić do sprawy dochodząc odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez władzę publiczną. Nie są nam obce także ubezpieczenia i procesy odszkodowawcze w tym zakresie.

Mamy kompetencje i doświadczenie, by wspierać klientów także w ochronie ich dóbr osobistych, pomagać w dochodzeniu świadczeń za zaniechania i błędy medyczne, wypadki przy pracy lub też wszelakiego rodzaju szkody i zdarzenia, które nie mieszczą się w tradycyjnych schematach.

Gwarantujemy, że uczciwie oszacujemy szanse powodzenia, jak i potencjalne koszty. Każda sprawa jest dla nas ważna i wymaga indywidualnego podejścia. Najcenniejsze, co możemy zaoferować, to wieloletnie doświadczenie prawników SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak sp.k. oraz bagaż tysięcy przeprowadzonych procesów, które za nami stoją. To wartość, którą zdobywaliśmy przez kilkanaście lat obecności na rynku, reprezentując klientów z pełnym zaangażowaniem i troską. Zadowolenie zadowolonych klientów to dla nas największa satysfakcja i motywacja do dalszej pracy. Jednocześnie to najlepsza rekomendacja.

Skontaktuj się z nami, skorzystaj z naszego doświadczenia i pozwól sobie pomóc!