Strykowski i Wachowiak, czyli jak to jest z SWS?

Praca ma sens tylko, gdy daje satysfakcję, a satysfakcja to pokonywanie wyzwań. Naszym priorytetem jest bieżące reagowanie na potrzeby klientów oraz poszukiwanie i opracowywanie dla nich najskuteczniejszych rozwiązań.

Skuteczny zespół.

Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa. Uzupełniamy się i wspieramy, bo skuteczność to nie tylko wiedza i doświadczenie. Stawiamy na komunikacje i współdziałanie. To niezbędne w pracy tak dużego zespołu, polegającej nierzadko właśnie na wypracowywaniu porozumień.

Bartosz
Wachowiak

Kosma
Strykowski

Jacek
Sroczyński

Anna
Nowacka

Agnieszka
Mieczkowska

Anna
Romejko
-Borkowska

Co u nas? Bądź na bieżąco!

SWS wspiera polskich projektantów

31 stycznia br. w ATM Studio w Warszawie odbył się pokaz kolekcji wiosna-lato 2017 zaprzyjaźnionego z SWS Kancelarią Prawną Strykowski Wachowiak sp.k. duetu BIZUU. SWS będący od lat partnerem merytorycznym marki BIZUU zapewnił wsparcie prawne przy organizacji tego... czytaj dalej

Automatycznie bliżej klienta

Skomplikowane projekty oznaczają duże zespoły, olbrzymie ilości danych i konieczność ciągłej komunikacji. Usprawniamy naszą pracę i dialog z klientem dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.

Jesteśmy członkiem LawExchange International, wybranej grupy podobnie myślących i niezależnych firm prawniczych, które współpracują by zapewnić wszechstronną obsługę prawną klientom na całym świecie. Wspólnie z naszymi partnerami obsługujemy główne światowe ośrodki handlowe w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji/regionie Pacyfiku i Bliskiego Wschodu.

PRO BONO

Nasza codzienna praca to rozwiązywanie złożonych problemów. Nie zapominamy jednak, że świat to nie tylko wielkie liczby.

Gdzie jesteśmy?

Biuro w Poznaniu

ul. Libelta 26/2
61-707 Poznań
tel.: +48 61 85 13 216

kancelaria@sws.com.pl

Biuro w Warszawie

ul. Nowogrodzka 50, piętro V
00-695 Warszawa
tel.: +48 22 62 75 035

kancelaria_warszawa@sws.com.pl

Biuro w Szczecinie

Pl. Batorego 4/403
70-207 Szczecin
tel.: +48 91 44 03 232

kancelaria_szczecin@sws.com.pl