Strykowski i Wachowiak, czyli jak to jest z SWS?

Praca ma sens tylko, gdy daje satysfakcję, a satysfakcja to pokonywanie wyzwań. Naszym priorytetem jest bieżące reagowanie na potrzeby klientów oraz poszukiwanie i opracowywanie dla nich najskuteczniejszych rozwiązań.

Skuteczny zespół.

Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa. Uzupełniamy się i wspieramy, bo skuteczność to nie tylko wiedza i doświadczenie. Stawiamy na komunikacje i współdziałanie. To niezbędne w pracy tak dużego zespołu, polegającej nierzadko właśnie na wypracowywaniu porozumień.

Jacek
Sroczyński

Bartosz
Wachowiak

Kosma
Strykowski

Co u nas? Bądź na bieżąco!

Automatycznie bliżej klienta

Skomplikowane projekty oznaczają duże zespoły, olbrzymie ilości danych i konieczność ciągłej komunikacji. Usprawniamy naszą pracę i dialog z klientem dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.

Jesteśmy członkiem LawExchange International, wybranej grupy podobnie myślących i niezależnych firm prawniczych, które współpracują by zapewnić wszechstronną obsługę prawną klientom na całym świecie. Wspólnie z naszymi partnerami obsługujemy główne światowe ośrodki handlowe w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji/regionie Pacyfiku i Bliskiego Wschodu.

PRO BONO

Nasza codzienna praca to rozwiązywanie złożonych problemów. Nie zapominamy jednak, że świat to nie tylko wielkie liczby.

Gdzie jesteśmy?

Biuro w Poznaniu

ul. Libelta 26/2
61-707 Poznań
tel.: +48 61 85 13 216

kancelaria@sws.com.pl

Biuro w Warszawie

ul. Nowogrodzka 50, piętro V
00-695 Warszawa
tel.: +48 22 62 75 035

kancelaria_warszawa@sws.com.pl

Biuro w Szczecinie

Pl. Batorego 4/423
70-207 Szczecin
tel.: +48 91 44 03 232

kancelaria_szczecin@sws.com.pl