W dniach 15-18 marca 2017 roku w Dubaju  odbyła się międzynarodowa konferencja ” LEI Spring Conference”, w której udział wzięli wspólnicy naszej Kancelarii – radca prawny Kosma Strykowski praz radca prawny Bartosz Wachowiak.

Pięćdziesiąt delegacji z całego świata zatrzymało się w hotelu Park Hyatt, należącym do członka LEI – międzynarodowej firmy konsultingowej Anjarwalla Collins & Haidermota.

Konferencja okazała się wielkim sukcesem. Podczas sesji roboczych uczestnicy konferencji mieli okazję wysłuchać przemówienia konsultanta specjalizującego się w doradztwie na rzecz firm prawniczych – Ruperta Cruise’a na temat globalnych trendów na rynku usług prawnych oraz wykładu Jima Perkins’a, który przybliżył uczestnikom temat ostatnich trendów na rynku prawnym w USA. W dalszej części programu, swoje wystąpienie na temat rozwijania i podtrzymywania talentów wygłosił Allan Ritchie, prawnik z kanadyjskiej firmy prawniczej „Loopstra Nixon”.

Na zakończenie konferencji, firma prawnicza z Moskwy „KIAP Attorneys at Law” została przyjęta do grona członków stowarzyszenia LEI.

Wspólnicy naszej Kancelarii mieli okazję zapoznać się najnowszymi rozwiązaniami i trendami panującymi na międzynarodowym rynku usług prawnych, co z pewnością przełoży się na poszerzenie oferty Kancelarii SWS.

Więcej informacji dostępnych na http://www.lawexchange.org/