W Polsce rynek aparthoteli stale rośnie, w Europie Zachodniej ten sposób inwestowania znany jest od lat. Aparthotele zlokalizowane są w luksusowych budynkach mieszkalnych i hotelowych, głównie w regionach atrakcyjnych turystycznie lub biznesowo. Inwestycja w aparthotel jest poważnym przedsięwzięciem, które bardzo często wymaga od dewelopera odpowiedniej wiedzy w tym zakresie.

SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak sp. k., wraz z Grupą MMC Polska pragnie serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w warsztatach poświęconych rynkowi aparthoteli w Polsce.

Już 30 listopada 2016 roku w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR w budynku Millenium Plaza, Al. Jerozolimskie 123A w Warszawie będzie możliwość bliższego zapoznania się ze specyfiką zjawiska aparthoteli, które w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne.

Udział w warsztatach jest doskonałą okazją do zapoznania się z nierzadko skomplikowanymi przepisami prawnymi, które budzą dużo niejasności. Podczas spotkania zostaną przestawione problematyczne kwestie związane z opodatkowaniem inwestycji tego typu, ale również kwestie administracyjne i budowlane.

Do udziału w warsztatach szczególnie zachęcani są inwestorzy, zarządcy oraz deweloperzy, którzy w najbliżej przyszłości planują zająć się inwestycjami w aparthotele, jak również osoby, które zajmują się pośrednictwem lub obrotem nieruchomości.

Warsztaty będą prowadzone przez członków naszego zespołu – radcę prawnego Dorotę Jakubik, doradcę podatkowego Filipa Siwka oraz analityka i ekonomistę Marcina Pietruka – wysokiej klasy specjalistów, o bogatej wiedzy praktycznej i teoretycznej.
Więcej informacji dostępnych pod adresem: http://academy.mmcpolska.pl/event/aparthotele-tendencje-rynkowe-aspekty-prawne-i-prawnopodatkowe/

Aparthotel broszura informacyjna