Pandemia koronawirusa COVID-19 z dnia na dzień zmieniła nasz świat zarówno w sferze życia prywatnego, jak i zawodowego, biznesowego. Dynamiczna sytuacja wymaga szybkich i zdecydowanych działań ze wsparciem profesjonalistów. SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak świadczy usługi we wszystkich aspektach biznesowo-prawnych związanych z pandemią:

  • Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu prawa pracy, w szczególności w kwestiach dotyczących zatrudnienia i przestojów w pracy;
  • Do Państwa dyspozycji pozostają prawnicy specjalizujący się w restrukturyzacji firm i postępowaniach upadłościowych, w tym również w upadłości konsumenckiej osób fizycznych;
  • Zapewniamy asystę prawną doświadczonych prawników przy renegocjacji wszelkiego rodzaju umów, których konieczność zmiany spowodowana jest obecną sytuacją gospodarczą.

Pragniemy zaznaczyć, że dbając o zachowanie standardów bezpieczeństwa, w obecnej chwili większość naszych usług świadczymy zdalnie przy pomocy urządzeń teleinformatycznych, minimalizując spotkania osobiste.